Hakkımızda

Essa Enerji A.Ş.

Firmamız Satınalma, Üretim, Arge, Satış ve Teknik Servis hizmetlerimizi kapsayan ISO 9001 kalite güvence belgesine sahiptir. Türkiye, Avrupa, Rusya ve Türk Cumhuriyetlerinde, Askeri birimlerden, yoğun bakım ünitelerine kadar çeşitli kritik tesislerde çalışmakta olan yüksek güçteki cihazlarımız kalitemizin ve teknolojimizin en güvenilir kanıtıdır.

Kesintisiz Güç Kaynağı için ortaya çıkan standartların, cihazı ve kullanıcıyı korumak amaçlı olduğu unutulmamalıdır. TSE, ISO9001, CE vb. kalite belgeleri ve kalite standartlarına uygunluk üreticinin ve ürünün kalitesini tescillemektedir Ülkemizde standartlara uygun, insan ve çevre güvenliğini önemseyen cihazlar yerine daha çok ucuz cihazlar tercih edilmektedir. Kemsan olarak maliyet ve kalite ikilisini her zaman dengede tutmayı, maliyet uğruna kaliteden ödün vermemeyi firmamızın kalite anlayışında temel ilke olarak benimsemekteyiz.

Misyonumuz

Elektronik sanayinde gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve MAKELSAN markasını tüm Türkiye genelinde yaymak.

Vizyonumuz

Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kurum olmak
Kemsan kesintisiz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine 7 gün, 24 saat hizmet vermeyi hedeflemiştir. UPS' lerimiz 10 yıl yedek parça ve sınırsız işçilik temin garantisi altındadır.