Servis


Türkiye'nin her bölgesindeki müşterileri için 7 gün 24 saat kolay ulaşabilir olmayı amaçlayan Makelsan , konusunda uzman, sertifikalı saha mühendisleri ve 7 bölgede 20 yetkili servis ofisi ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası destek vermektedir.

Makelsan satışı gerçekleştirilen tüm ürünlere ve hizmetlere, garanti dahili veya harici her türlü teknik desteği sağlamaktadır.

Danışmanlık Hizmeti

Kullanıcının ihtiyacı olan sistemin belirlenmesi için yerinde "ücretsiz yük tespiti" yapılarak bir rapor oluşturulur ve bunun sonucunda müşteriye en dogru çözüm sunulur.

Devreye Alma Hizmeti

Satışı yapılan sistemler, müşterinin tesisat alt yapısı hazır hale geldiğinde Makelsan teknik servis personeli tarafından devreye alınır. Tüm Makelsan ürünleri devreye alımından itibaren 2 yıl garantilidir.

Yerinde Servis Hizmeti

Garanti süresi içinde Makelsan cihazlarında çıkabilecek olası arızalara en kısa zamanda müdahale edilerek yerinde arıza tespiti yapılır, orijinal yedek parçalar ile arıza giderilerek sistemin çalışır durumda kalması sağlanır. Makelsan tüm ürünlerine 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi vermektedir.

Koruyucu Bakım Anlaşması

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış farklı bakım anlaşmaları ile satılan cihazların yıllar boyu güvenle kullanılması sağlanır. Periyodik bakım anlaşması yapılarak ;

  • Sistem oluşabilecek arızalara karşı önceden koruma altına alınır ve sistemin sürekliliği sağlanır.
  • Anlaşma kapsamındaki cihazlara verilen "yerinde arıza giderim hizmetleri" ücretsiz yapılır.
  • Yedek parça fiyatları üzerinden %15 bakım anlaşması indirimi uygulanır.
  • Garanti süresi devam eden cihazlara ayrıca periyodik bakım yapılabilmektedir.